Me këtë artikull, ne do t'ju ndihmojmë të jeni unik me tryezën tuaj të Krishtlindjeve. Do t'ju duhet: brumë xhenxhefili, fondant sheqeri, lustër, krem ​​gjalpi. Këtu janë disa figura për ëmbëlsirat tuaja unike që mund t’i vizatoni dhe përdorni si shabllone.
Ziejmë dhe rrokullisim brumin për xhenxhefil. Pritini format dhe pjesët individuale duke përdorur prestarët e cookie-t ose modelet më poshtë. Piqeni në një tepsi dhe lëreni të ftohet. Ngjiteni me krem ​​gjalpi dhe garnizoni me fondantin e sheqerit dhe lustër proteine (akull i madh). Ju përshkruani një rreth madhësinë e një qiri çaji dhe e shkurtoni atë. Vendoseni qirinjën brenda dhe mbulojeni zonën me krem.


Mund të shkarkoni më shumë shabllone nga тук.